Rychlá půjčka do hodiny nebo 24 hodin

Může se stát, že přijdete po třech dnech na poštu, kde na Vás čeká dopis. Po jeho rozlepení se dozvíte, že Vám došel doplatek s datem splatnosti za dva dny. Dopis konči slovy „Pokud nebude částka uhrazena ve stanoveném termínu, zaplatíte pokutu XXXX Kč“. Na tyto nečekané situace jsme připraveni a díky nám jste schopni získat půjčku do 24 hodin! Na nic nečekejte a vyberte si tu nejlepší variantu půjčky, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Rychlé půjčky do výplaty jsou jedním z mnoha typů spotřebitelských úvěrů. Pomohou při nečekaných událostech a výdajích, které je zapotřebí uhradit co nejrychleji a není možné čekat až do další výplaty. Pokud nemáte naspořeno a potřebujete kupříkladu pořídit novou ledničku, nebo platit z rodinného rozpočtu dlouhodobý pobyt v nemocnici, bývá půjčka jistým řešením. Základním rysem této formy půjčky do výplaty je především rychlost a jednoduchost sjednání. O půjčku se žádá skrze webový formulář nebo telefonicky, v některých případech i SMS zprávou. Mnoho společností, které rychlé půjčky nabízí, vyžaduje po svých klientech minimum osobních informací, většinou nenahlíží do registru dlužníků a někdy není třeba ani dokazovat výši měsíčního příjmu. Mnohdy stačí pouze občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Tento typ půjčky je tak dostupný téměř každému. Bývá to ale za cenu vyšší roční procentní sazby nákladů a úrokové sazby. Před odesláním webového formuláře se svými osobními údaji a potvrzením platnosti žádosti je samozřejmě žádoucí pečlivě prostudovat veškeré smluvní podmínky, především celkovou splatnou částku a sankce v případě neschopnosti dluh splatit.

Další skvělé tipy:

Stala se nám nemilá událost. Vedle našeho domu začala sousedům hořet střecha. Jak hasiči hasili, tak promočili i část naší střechy, tudíž i stropů. Dům nemáme pojištěn, proto výdaje na opravy šly z naší kapsy. Potřebovali jsme rychle opět bydlet, ale chyběla nám hotovost. Pomohla nám až rychlá půjčka díky které jsme vše stihli před zimou. Děkuji za rychlé vyřízení a převod peněz na účet.

Comments are disabled