Rychlá půjčka do 10 000 Kč

Rychlá půjčka do 10000Kč

Objevil se na obzoru nečekaný výdaj do 10000 Kč, na který nemáte peníze? Využijte menší půjčku do 10000 Kč a vše s přehledem zvládněte.

Rychlou půjčku do 10000 Kč poskytují mnohé nebankovní společnosti zaměstnancům, důchodcům, maminkám na mateřské dovolené, přičemž minimální požadovaná hranice měsíčního příjmu je velmi nízká. Tuto půjčku mají šanci získat i ti, kterým banka žádost o půjčku zamítne právě z důvodu nedostatečné výše měsíčního příjmu. K vyřízení půjčky Vám postačí dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmu (u důchodců důchodový výměr, případně faktury, pokud jste OSVČ, nebo výplata dávky v případě mateřské dovolené). Některé nebankovní společnosti zároveň vyžadují, aby klient neměl zápis v registru dlužníků a aby proti němu nebyla vedena žádná exekuce.

Na co využít půjčku do 10000 Kč?

  • zaplacení dovolené u moře pro dva
  • zaplacení daní
  • koupě nového nábytku

Pro tuto rychlou půjčku však nepotřebujete žádného ručitele a také není nutná zástava nemovitosti. Pokud by klient potřeboval půjčit vyšší částku, např. 50 tisíc korun, doba splatnosti se může prodloužit až na 10 let, vždy záleží na vzájemné dohodě při sepsání smlouvy o půjčce. U vyšších částek není třeba ručitel, ale ručí se zástavním právem na nemovitost. Výhodou půjčky do 10 tisíc korun, případně rychlé půjčky do 20000 Kč, je, že je vyřízena velice rychle, po schválení půjčky má klient peníze k dispozici nejčastěji do druhého dne. Některé nebankovní společnosti umožňují vyplatit obnos složenkou, není tedy nutné zřizovat si běžný bankovní účet.

Ohlasy spokojených klientů:

Jsem matka samoživitelka a exmanžel přestal platit alimenty. Jeden měsíc mě nezbylo na nájem a ihned jsem potřebovala půjčit peníze. Kamarádka mě doporučila půjčky ihned. Rychle jsem půjčku vyřídila a situaci zachránila. S odstupem času jsem moc ráda, že mě kamarádka tak bleskově poradila.

Comments are disabled